Nikt nie ma wątpliwości, że przezroczysta bielizna damska to szczyt marzeń każdego szanującego się mężczyzny o zdrowych zmysłach. Nie oszukujmy się, nie ma na świecie ani jednego faceta, który przeszedłby obojętnie obok dobrze ubranej kobiety w skromnym komplecie bielizny. Nic nie działa na faceta tak, jak zadbana dama w kuszącym stroju, ale pamiętaj, że nie każda bielizna jest dobra! Unikaj tej zbyt ozdobionej, źle szytej i kiczowatej, bo zamiast nią kusisz zaczniesz odstraszać, a przecież nie tego chcemy! Wybieraj tylko proste i klasyczne rozwiązania, a na pewno się nie zawiedziesz. Klasyka zawsze jest najlepsza, nawet jeśli wydaje Ci się, że jest inaczej.

Ważne jest to, żeby dobrze zmierzyć swoje ciało, proporcje. Strój musi być dopasowany aby podkreślał to co powinno być widoczne i ukrywał, to co chcemy zakryć. Źle dobrana bielizna skrzywdzi nasze ciało i odbierze nam atrakcyjności. Kolejną ważną kwestią jest to, żeby wybierać tylko dobre tkaniny. To połowa sukcesu! Źle dobrana spowoduje, że będziesz czuła się niekomfortowo, niewygodnie i będziesz się nadmiernie pocić! W efekcie stracisz szansę na uwagę swojego mężczyzny i odejmiesz sobie atrakcyjności w jego oczach. Ponadto zły materiał może doprowadzić do odparzeń i powikłań związanych z chorobami skóry. Jest naprawdę dużo argumentów przemawiających za tym, żebyś odpuściła tanie i bezsensowne bieliźnianopodobne rzeczy.

Przestrzegaj tego a nie dość, że sama poczujesz się ze sobą lepiej, dodasz sobie seksapilu i atrakcyjności, to zrobisz swojemu ukochanemu wielką przyjemność. Dzięki temu będzie czuł, że jest wyjątkowy i się dla niego starasz, a to umocni wasze więzi. A co więcej zagwarantuje się mile spędzony wspólnie czas. Chyba warto, czyż nie? 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *