Tutaj jesteś

Czy Esperal naprawdę działa?

28 czerwca 2022 Zdrowie esperal


Nałóg, niezależnie od tego, jakiego rodzaju używek dotyczy, zawsze jest bardzo uciążliwą kwestią. Najczęściej pochłania olbrzymie fundusze, ale przede wszystkim niszczy zdrowie osób, które nie mogą żyć bez substancji odurzających. Wiele z tych osób chciałoby zerwać z nałogiem, lecz nie znalazło na to skutecznego sposobu. Tabletki i środki farmakologiczne nie zadziałały a silna wola została złamana wraz z pierwszym kryzysem. Jeśli żadne inne techniki nie podziałały trzeba czasem spróbować bardzo radykalnych środków. Jednym z nich są implanty z Esperalu zwanego także Disulfiramem. Nie jest to typowe lekarstwo, lecz metoda, która ma za zadanie odwieść osoby nadużywające alkoholu od sięgnięcia po kieliszek. W jaki sposób się to odbywa? 

Aplikowanie preparatu i jego cena 

Na zabieg trzeba udać się do gabinetu lekarskiego, gdzie w znieczuleniu miejscowym zostanie podany implant z substancją wywołującą kaca. Podczas zabiegu absolutnie nie można znajdować się pod wpływem alkoholu czy innych środków odurzających. Rolą preparatu jest wprowadzenie pod skórę płynu, który za każdym razem gdy zostanie wypity napój procentowy będzie hamował procesy metaboliczne. Będzie to skutkowało fatalnym samopoczuciem, które objawi się m.in. podwyższonym ciśnieniem, szybszym biciem serca, pokrzywką lub wymiotami. Osoby, które chcą uniknąć tych przykrych dolegliwości będą wystrzegać się alkoholu jak ognia. Koszt „wszycia” Esperalu to ok. kilkaset złotych, choć w skrajnym przypadku może to kosztować nawet do 2 tysięcy złotych. Skorzystaj z oferty na https://chirurg-24.pl/oferta/esperal/.

Warszawa i okolice w służbie leczenia uzależnień 

Dostęp do funkcjonalnych zabiegów dla osób uzależnionych od alkoholu jest ułatwiony zwłaszcza w stolicy i większych miastach na terenie całego kraju. Pacjentom zapewnia się komfortową opiekę, brak krytyki z powodu ich nałogu oraz anonimowość. Jeżeli ktoś źle poczuje się z implantem lub uzna, że go nie potrzebuje, w każdej chwili może zwrócić się do lekarza z prośbą o usunięcie „wszywki”. Czy Esperal jest skuteczny i pomaga ludziom? Każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie. Statystyki pokazują oczywiście sukcesy w stosowaniu Esperalu, ale trzeba pamiętać, że istnieje grupa osób odporna na działanie Disulfiramu, na której jego przyjęcie nie zrobi kompletnie wrażenia. Są jeszcze tak bardzo uzależnieni, że wolą cierpieć katusze, aniżeli na dobre zrezygnować z picia. Na pewno nie ma sensu podchodzenie do terapii bez przekonania i chęci. Wówczas implementacja będzie mijała się z celem. Aby podjąć terapię, należy jasno określić swoje priorytety.

Artykuł sponsorowany

Redakcja imperium-stylu.pl

Serwis Imperium-Stylu.pl to Twoje źródło inspiracji w świecie mody, urody, zdrowego stylu życia i zakupów. Nasza redakcja składa się z pasjonatów, którzy każdego dnia dostarczają najnowsze wiadomości i porady, abyś mógł czerpać pełnymi garściami z życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?