Tutaj jesteś

Seksowna koszulka nocna – jaką wybrać?

20 kwietnia 2022 Zakupy piżama damska

Każda z kobiet w swojej sypialni chce prezentować się wyjątkowo i czuć się seksownie. Nie da się ukryć, że dbając o swój wygląd, kobiety mogą skutecznie zadbać, a także pobudzić atmosferę w związku. Z racji tego, że panowie są wzrokowcami, panie świetnie zdają sobie sprawę z tego, że odpowiednia bielizna nocna może efektywnie rozpalić ich zmysły. Niemniej jednak problem z seksowną koszulką nocną pojawia się w momencie jej wyboru. Tak więc jak nie popełnić błędu i wybrać najlepszy model bielizny nocnej dla siebie?

Odpowiedni rozmiar seksownej koszulki nocnej

Każda z pań chce mieć rozmiar S i z pewnością nie jest to nic dziwnego. Niemniej jednak budowa anatomiczna każdej z nas jest różna, a co za tym idzie rozmiar S po prostu nie zawsze będzie stanowił idealne dopasowanie. Pamiętajmy, że seksowna koszulka nocna w dalszym ciągu pozostaje bielizną na noc, więc ma ona zapewnić nam nie tylko olśniewający wygląd, ale także przyczynić się do naszego wygodnego i w pełni komfortowego wypoczynku. Nie da się ukryć, że wybierają zbyt mały rozmiar, nie tylko będziemy miały znacznie ograniczoną swobodę ruchu, a także nie będziemy się zbyt apetycznie prezentować. Ściśnięte piersi, czy zbyt mocne opięcie materiału na biodrach będzie wyglądać maksymalnie nienaturalnie, a w dodatku może przyczynić się do tego, że podkreślone zostaną ewentualne mankamenty sylwetki. Warto więc nie przesadzać z „małymi” rozmiarami, gdyż nie będzie to dla nas korzystne.

Jaki kolor seksownej koszulki nocnej?

Przyjęło się, że najseksowniejsze koszulki nocne to te, które są w kolorze żywej i niezwykle soczystej czerwieni. Jednak warto mieć na uwadze to, że nie zawsze każda z pań w takim kolorze będzie się po prostu dobrze prezentować. Okazuje się, że nasycona czerń, a także butelkowa zieleń to również kolory, które podkreślają kobiecość i są niezwykle seksowne. Wobec tego nie musimy kierować się przy wyborze seksownej koszulki nocnej stereotypami i wybierać jedynie modele w żywym i dynamicznym czerwonym kolorze.

Jaki fason seksownej koszulki nocnej wybrać?

Fason seksownej koszulki nocnej jest poniekąd najważniejszym aspektem. Niektóre modele mogą być wyjątkowo opięte, podczas gdy inne będą luźne. Warto w pierwszej kolejności rozważyć, w jakim fasonie nasza sylwetka będzie się najlepiej prezentować. Co więcej, można zdecydować się na modele z usztywnianą górą, podtrzymująca piersi i z luźnym dołem, który sprytnie zamaskuje ewentualny, nieco bardziej wystający brzuszek czy szersze biodra. Odpowiedni fason podkreśli naszą, kobiecą wyjątkowość.

Redakcja imperium-stylu.pl

Serwis Imperium-Stylu.pl to Twoje źródło inspiracji w świecie mody, urody, zdrowego stylu życia i zakupów. Nasza redakcja składa się z pasjonatów, którzy każdego dnia dostarczają najnowsze wiadomości i porady, abyś mógł czerpać pełnymi garściami z życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?