Tutaj jesteś

Najlepsze stylizacje z marynarką w kratę

24 kwietnia 2021 Lifestyle marynarka w kratę stylizacje


Z całą pewnością można stwierdzić, że każda kobieta pragnie na co dzień bardzo korzystnie się prezentować. Wśród najbardziej popularnych rodzajów strojów na różne okazję można przede wszystkim wymienić marynarkę w kratę. Warto się dowiedzieć na ten temat nieco więcej oraz poznać najlepsze stylizacje.

Koszula

Marynarka w kratę stylizacje z całą pewnością mogą być bardzo zróżnicowane. Tego rodzaju element garderoby z powodzeniem można komponować z wszelkiego rodzaju koszulami i na pewno będzie to bardzo korzystne rozwiązanie. Koszula z marynarką w kratę to strój, który sprawdzi się przede wszystkim podczas obecności na różnego rodzaju oficjalnych spotkaniach, gdzie jest wymagany klasyczny ubiór. W tym przypadku bardzo dobrze będzie wyglądała koszula w białym kolorze, ponieważ jest ona odpowiednio uniwersalna. Idealnie komponuje się z pozostałymi elementami garderoby, dlatego warto się nad nią w szczególny sposób zastanowić.

Spodnie

Marynarkę w kratę z powodzeniem można również nosić z różnego rodzaju spodniami. Takie rozwiązanie sprawdzi się w bardzo wielu przypadkach, ponieważ spodnie zazwyczaj nosi się na różne okazje. Do marynarki w kratę bardzo dobrze będą pasowały spodnie w typie jeansów. Oprócz tego z powodzeniem można również wykorzystać tradycyjne materiałowe chinosy. Również będzie to doskonałym wyborem w przypadku komponowania stylizacji z marynarką w kratę.

Spódnica

Kolejnym elementem garderoby, który bardzo dobrze będzie się prezentować z marynarką w kratę z całą pewnością jest spódnica. Spódnica powinna być przede wszystkim gładka oraz pozbawiona wzoru. Najlepiej jeśli będzie ona posiadała jednolity kolor, ponieważ taki wybór produktu sprawdzi się najlepiej w przypadku kompozycji z marynarką w kratę. Do marynarki w kratę można również dobrać spódnicę ołówkową w kolorze czarnym lub brązowym. Takie rozwiązanie będzie się bardzo elegancko prezentowało, dlatego na pewno sprawdzi się podczas wielu specjalnych okazji.

Buty

Do marynarki w kratę powinno się również w odpowiedni sposób dopasować buty, ponieważ dzięki temu każda stylizacja na pewno będzie w pełni kompletna. Na specjalne okazje bardzo dobrze sprawdzą się takie buty, jak czółenka lub szpilki. Będą się idealnie prezentować wraz z marynarką w kratę. Natomiast na co dzień w przypadku wyboru takiej stylizacji bardzo dobrze sprawdzą się baleriny. Są one wygodne i niezwykle korzystnie się prezentują. Dlatego warto się w szczególny sposób zastanowić nad wyborem butów oraz ich odpowiednim dopasowaniem do danej stylizacji.

Redakcja imperium-stylu.pl

Serwis Imperium-Stylu.pl to Twoje źródło inspiracji w świecie mody, urody, zdrowego stylu życia i zakupów. Nasza redakcja składa się z pasjonatów, którzy każdego dnia dostarczają najnowsze wiadomości i porady, abyś mógł czerpać pełnymi garściami z życia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?