imperium-stylu.pl

moda, uroda, dieta

Zaproszenia na 30 urodziny
Lifestyle

Zaproszenia na 30 urodziny, od których nie można oderwać wzroku

Urodziny, a zwłaszcza te okrągłe, to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej osoby. To również powód do świętowania w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół podczas hucznego przyjęcia. Aby wszyscy zostali o nim stosownie powiadomieni warto zaopatrzyć się w zaproszenia na 30 urodziny. Wbrew pozorom znalezienie tych właściwych wcale nie jest takie proste, choć rynek oferuje dziś wiele różnorodnych rozwiązań. Czym kierować się podczas dokonywania wyboru? Oto kilka cennych rad!

Klasyczne i eleganckie czy nowoczesne i z elementem humorystycznym?

Podczas poszukiwania zaproszeń na 30 urodziny należy zadbać przede wszystkim o to, by oddawały one charakter przyjęcia. Osoby, które pragną celebrować ten dzień podczas eleganckiego bankietu lub kolacji w wystawnej restauracji powinny kupić formalne zaproszenia utrzymane w stonowanych barwach i pozbawione zbędnych zdobień. Z kolei ci, którzy planują niezobowiązującą imprezę mogą pozwolić sobie na znacznie większą dowolność. Wspaniale sprawdzą się tutaj zaproszenia na 30 urodziny bazujące na elemencie humorystycznym. Zabawna grafika, śmieszny, rymowany wierszyk albo hasło typowe dla solenizanta wywoła uśmiech na twarzach tych, którzy je otrzymają i wzbudzą niemałe zainteresowanie. Ciekawą opcją są produkty stylizowane na etykiety alkoholu lub plakaty filmowe albo te nawiązujące do minionych epok. Mnogość wzorów, kolorów i nawiązań do popkultury i nie tylko zachwyca sprawiając, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wysoka jakość stanowi najlepszą wizytówkę

Szukając zaproszeń na 30 urodziny trzeba zwracać uwagę nie tylko na ich walory estetyczne, ale także na jakość wykonania. Druk powinien być wyraźny, pozbawiony widocznych pikseli. Wszelkie ewentualne obrazki nie mogą być zniekształcone, a papier, na który je naniesiono musi być wysokiej klasy. Najlepiej sprawdza się ten dość sztywny, odporny na zagięcia, o średniej grubości i lekko połyskującym wykończeniu. Takie połączenie stwarza wrażenie profesjonalizmu i jest dobrze odbierane przez innych. Kluczowe jest także to, by zaproszenia na 30 urodziny były praktyczne. Co to oznacza? Głównie możliwość bezproblemowego umieszczenia na nich odręcznie sporządzonego tekstu, przy pomocy którego zostaną zaadresowane do konkretnych osób. Godnym uwagi rozwiązaniem są zwłaszcza te z gotowymi rubryczkami, które wystarczy wypełnić imionami i nazwiskami, datą oraz miejscem. Znacząco ułatwia to ich wypisywanie i skraca czas, który jest na to potrzebny. Największą popularnością cieszą się zaproszenia przypominające ulotki oraz otwierane niczym książka.