imperium-stylu.pl

moda, uroda, dieta

fryzura z długich włosów na codzień
Lifestyle

Najlepsze fryzury z długich włosów na co dzień

Z długich włosów można tworzyć bardzo różne fryzury. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej oraz zapoznać się z najpopularniejszymi rodzajami fryzur.

Koński ogon

Wśród najlepszych fryzur z długich włosów można wskazać przede wszystkim koński ogon, który bardzo łatwo zrobić. Jest to dość prosta i praktyczna fryzura, która doskonale sprawdzi się podczas codziennego funkcjonowania. Wysokie upięcie włosów bardzo dobrze je eksponuje oraz podkreśla ich piękny wygląd. Koński ogon może być stworzony zarówno z prostych, jak i kręconych włosów.

Warkocz

Kolejną fryzurą, która doskonale sprawdzi się w przypadku długich włosów, jest warkocz. Warkocz jest dość prosty do zrobienia i każdy powinien sobie poradzić ze stworzeniem tej fryzury, nawet w sposób samodzielny. Ten rodzaj fryzury sprawdzi się na włosach o różnej długości, zarówno krótszych, jak i dłuższych. Jednak najczęściej wykonuje się go na włosach długich i o średniej długości. Warkocze można zaplatać na różne sposoby. Wśród nich wymienia się klasyczny typ fryzury, który prezentuje się niezwykle dziewczęco.

Proste upięcie

Fryzura z długich włosów na codzień obejmuje także proste upięcie, które może mieć dość zróżnicowany charakter. Proste upięcie, które jest chętnie wykorzystywane przez wiele kobiet, to między innymi upinany warkocz. W tym przypadku tworzy się dwa warkocze, które następnie upina się na czubku głowy. Taka fryzura wygląda bardzo dziewczęco, dlatego może być tworzona zarówno na co dzień, jak i na różnego rodzaju specjalne okazje.

Długie włosy z grzywką

Długie włosy z grzywką także będą doskonałym rozwiązaniem w wielu przypadkach. Grzywka może być ułożona zarówno prosto, jak i na boki. Oba sposoby uczesania na pewno będą się fantastycznie prezentować oraz zachwycać otoczenie swoją niepowtarzalnością. Grzywki szczególnie dobrze dopasowują się do długich pasm włosów w jednym kolorze, na przykład blondzie. Warto zastanowić się również nad długą grzywką na boki, która z całą pewnością będzie pasować każdej kobiecie, niezależnie od jej wieku.

Cieniowane włosy

Fryzura na długie włosy może być stworzona również dzięki cieniowaniu pasm, co wciąż jest bardzo często wybieranym rozwiązaniem. Cieniowanie włosów szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku posiadania grubych pasm, które ciężko się układają w sposób samodzielny. Cieniowanie bez wątpienia nada im odpowiedniej lekkości, a także sprawi, że będą się lepiej prezentowały na co dzień. Cieniowanie włosów najlepiej sprawdza się przy długich pasmach, a także włosach o średniej długości.

Kręcone włosy

Fantastycznym sposobem na urozmaicenie fryzury z długich włosów będzie także ich zakręcenie. W tym celu najlepiej zastosować lokówkę, dzięki której możliwe jest stworzenie fal o różnej wielkości w szybki i sprawny sposób. Jednak istnieją również inne sposoby na zakręcenie włosów, które bardzo dobrze się sprawdzają. Wśród nich można wymienić na przykład specjalne uczesanie włosów na noc, aby po wstaniu pojawiły się zakręcone włosy. Jest to bardzo szybka metoda na fantastyczną fryzurę na co dzień, dlatego warto skorzystać z tego sposobu.